modne krawaty - sklep z krawatami

POLITYKA  PRYWATNOŚCI


1. Dokonując rejestracji w Sklepie - Kupujący dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy.


2. Administratorem danych osobowych dotyczących Zamawiających jest Promo-House S.C. T.Łukasik W.Łukasik, ul. Ułanów 21B, Kraków 31-450 (woj. małopolskie), REGON 120370787, NIP 734-32-03-189.


3.  Administrator przestrzega zasad ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. oraz ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r.


4. Dane osobowe, przetwarzane są wyłącznie w celu zawarcia i realizacji przedmiotowej transakcji oraz działań marketingowych i nie będą udostępnione innym podmiotom z wyjątkiem podmiotów uprawnionych zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującymi.


5. Administrator danych osobowych informuje niniejszym o prawie osoby udostępniającej swoje dane do wglądu do danych oraz ich poprawiania zgodnie z art. 32 – 35 ustawy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe Klientów oraz ich adresy e-mail nie są udostępniane podmiotom trzecim, za wyjątkiem: firm pośredniczących w transakcjach płatniczych, dla których dane te są niezbędne do realizacji płatności oraz dostawców, dla których dane te są niezbędne do dostarczenia przesyłki.


6. Klienci, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach, tą samą drogą otrzymują wiadomości z aktualnym wydarzeniami w Sklepie. Z usługi  newsletter można zrezygnować w dowolnym momencie wysyłając maila z informacją o rezygnacji.


7. Pytania dotyczące ochrony prywatności należy kierować na adres e-mail: sklep@luxury4you.pl

darmowa dostawa przy zakupach powyżej 180zł
 
L
Share on Google+
  facebook luxury4you.pl  youtube - maxkrawat  twitter blog - krawaty