Dział B2B

- Krawaty i apaszki z logo -

Dobry artykuł reklamowy jest najlepszą wizytówką firmy. Produkt taki powstaje w oparciu o ogromną ilość istniejących wzorów lub projekt, który przygotujemy na Państwa życzenie. Taki produkt ma szansę wesprzeć firmę w jej dążeniu do sukcesu.

Krawaty, muszki z tkanym logo

Logo tkane powstaje na krosnach w jednym ciągu produkcyjnym razem z tkaniną. Logo może być w wielu miejscach oraz może być w kilku kolorach (dla ceny nie ma to znaczenia).

Next

Krawaty z metką z logo

Krawat, który spełnia rolę upominku może mieć logo umieszczone dyskretnie na metce przyszytej na odwrotnej stronie krawata. Jeśli taki krawat ma dodatkowo kartonowe lub drewniane opakowanie może stanowić doskonały prezent wręczany podczas targów, spotkań i konferencji.

Next

Od wyboru Państwa zależy czy krawat będzie spełniał funkcje:

-souveniru
Krawat, który spełnia rolę upominku może mieć logo umieszczone dyskretnie na metce przyszytej na odwrotnej stronie krawata. Jeśli taki krawat ma dodatkowo kartonowe lub drewniane opakowanie może stanowić doskonały prezent wręczany podczas targów, spotkań i konferencji
-promocji i reklamy
Krawat ma za zadanie wspomaganie kampanii reklamowej danego produktu, bądź odzwierciedla profil firmy- bardziej lub mniej wyeksponowany znak firmowy/produkt/ stanowi zwykle integralny element wzoru krawatowej tkaniny
-ubioru
Krawat jest spójnym elementem całego stroju, uniformu. Logo i barwy firmy powinny być mocno wyeksponowane. Zamawiając krawat z logo macie Państwo całkowitą dowolność w wyborze graficznego wyglądu krawata. Możecie Państwo wybrać krawat z naszej obszernej kolekcji, a my pomożemy w dostosowaniu go do potrzeb logo robiąc graficzną wizualizację komputerową a następnie przedstawiając finalny produkt do akceptacji państwa.

Next

Przykładowe realizacje

"*Zdjęcia przedstawiają przykładowe krawaty wykonane przez PROMO-HOUSE. Zdjęcia służą wyłącznie prezentacji jakości i przykładowych technologii wykonania krawatów. Wszelkie prawa do znaków towarowych na wykonanych krawatach przysługują podmiotom uprawnionym /w szczególności ich właścicielom/."

Szczegółowe informacje o produktach firmowych wysyłamy drogą mailową.
Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać projekt krawata firmowego, prosimy o przesłanie loga na adres: sklep@luxury4you.pl
Przykładowe projekty zostaną przygotowane dla Państwa bezpłatnie.
Nasza firma posiada również w ofercie wiele gotowych wzorów krawatów jedwabnych i poliestrowych, świetnie nadających się do umieszczenia tkanej metki z Państwa logiem. Termin realizacji takiego zlecenia to ok. 10-12dni. Realizujemy duże i małe zlecenia.

Powrót na stronę sklepową - www.luxury4you.pl